Producenci
Zestaw nadmuchowy SR 500 i maska SR 200 PC (TM3)
Opis
Zestaw z zespołem nadmuchowym SR 500 oraz maską pełnotwarzową SR 200 z wizjerem z poliwęglanu. Obejmuje zespół nadmuchowy SR 500, maskę pełnotwarzową SR 200 PC, adapter filtra SR 280-3, wąż oddechowy SR 550 PU, akumulator STD, ładowarkę SR 513, pas SR 508, 2 filtry cząstek stałych SR 510 P3 R, 2 adaptery filtra, 10 filtrów wstępnych SR 221, 2 uchwyty na filtr wstępny, przepływomierz, zestaw zaślepek, ściereczkę do czyszczenia i instrukcje obsługi.
| Art.nr. | H06-0812 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, Niebieski |
| Okres przechowywania (lata) | 5 |
| Kraj produkcji | Szwecja |
| Temperatura robocza | -10 – +55 °C, < 90 % RH |
| Temperatura przechowywania | -20 – +40 °C, < 90 % RH |
| Przypisany współczynnik ochrony | 500 (TM3) |
| Typ ogniwa | Li-Ion 14,8V 2,2 Ah |
| Certyfikaty | EN 12942:1998 + A2:2008 |
| Nominalny współczynnik ochrony | 2000 (TM3) |
| Opis modelu | SR 500/SR 200 |
| Dyrektywa 1 | PPE 89/686/EEC |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.