Producenci

Maski ochronne - całotwarzowe i pełnotwarzowe

Maski ochronne zabezpieczają przed różnorodnymi zanieczyszczeniami i wirusami. Dodatkowo chronią przed niebezpiecznymi związkami w środowisku pracy. Wybierz produkty, które hamują dostęp niesprzyjających substancji do twojego organizmu. Specjalnie skomponowana maska bhp to gwarancja zdrowia i bezpieczeństwa na każdym kroku.

Maska przeciwgazowa PROMASK FF-300 Maska przeciwgazowa PROMASK FF-300
Cena: 699,00 zł (netto: 568,29 zł )
zobacz więcej
Maska przeciwgazowa Sundström SR 200 PC Maska przeciwgazowa Sundström SR 200 PC
Producent: Sundström
Cena: 1 045,00 zł (netto: 849,59 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska Sundström SR 200 - szklany wizjer Maska Sundström SR 200 - szklany wizjer
Producent: Sundström
Cena: 1 575,00 zł (netto: 1 280,49 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska BLS 2150 z wizjerem z PC Maska BLS 2150 z wizjerem z PC
Producent: BLS
Cena: 550,00 zł (netto: 447,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska BLS 2150V z wizjerem szklanym Maska BLS 2150V z wizjerem szklanym
Producent: BLS
Cena: 950,00 zł (netto: 772,36 zł )
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Maska BLS 5150 panoramiczna Maska BLS 5150 panoramiczna
Producent: BLS
Cena: 489,00 zł (netto: 397,56 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska przeciwgazowa PORTWEST Helsinki Maska przeciwgazowa PORTWEST Helsinki
Producent: Portwest
Cena: 450,00 zł (netto: 365,85 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska z wizjerem szklanym BLS 3150V Maska z wizjerem szklanym BLS 3150V
Producent: BLS
Cena: 950,00 zł (netto: 772,36 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska z wizjerem z PC BLS 3150 Maska z wizjerem z PC BLS 3150
Producent: BLS
Cena: 550,00 zł (netto: 447,15 zł )
szt.
zobacz więcej
Maska 3M™ serii 6000 Maska 3M™ serii 6000
Producent: 3M
Cena: 799,00 zł (netto: 649,59 zł )
zobacz więcej

Pył, smog i wirusy? Trzymaj je na dystans

Ochrona zdrowia powinna być priorytetem niezależnie od okoliczności. Wybierając maski ochronne przeciwpyłowe, nie musisz martwić się uporczywym kaszlem powodowanym przez pył. Dzięki temu chronisz też swój układ oddechowy, nie pozwalając niepożądanym substancjom dostać się do twojego organizmu. Maski ochronne przeciwpyłowe to klucz do zdrowszych płuc i rzadszych infekcji. Specjalnie stworzone filtry zatrzymują szkodliwe czynniki na zewnątrz, dzięki czemu możesz pracować bez obaw o swoje zdrowie.

Maksymalna ochrona w trakcie pracy

Jeśli pracujesz w bardzo trudnych warunkach, gdzie samo zakrycie ust i nosa może okazać się nieskuteczne, mamy dla ciebie rozwiązanie. Maska pełnotwarzowa bhp jest wielofunkcyjna — uszczelnienie wokół twarzy, uniwersalny rozmiar i ukierunkowanie przepływu powietrza na wizjer, sprawiają, że w masce pełnotwarzowej bhp możesz pracować przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz maski całotwarzowe od sprawdzonych producentów, którzy dokładają najwyższych starań, żebyś jak najdłużej czuł się komfortowo. Nie zapominaj o swoim zdrowiu — tylko w taki sposób możesz efektywnie pracować. Wybór masek całotwarzowych to doskonała decyzja w służbie swojemu zdrowiu.

Dopasowanie i wygoda masek pełnotwarzowych

Praca z narażeniem na substancje drażniące, utratę tlenu czy w wysokich temperaturach jest zagrożeniem dla życia. Maksymalna ochrona jest tutaj kluczowa. Wybieraj maski pełnotwarzowe, które zabezpieczają twarz przed dopływem niepożądanych substancji. Ergonomiczna konstrukcja maski całotwarzowej charakteryzuje się szerokim wizjerem i zapewnia pełne pole widzenia. Zastanawiasz się, czy w masce, która zakrywa całą twarz, można czuć się wygodnie? Tak, przede wszystkim dzięki elementowi oczyszczającemu z boku maski oraz niskiemu wyprofilowaniu. Martwisz się, że maska może być za mała bądź za duża? Z naszymi produktami ci to nie grozi. Część twarzowa maski całotwarzowej zapewnia anatomiczne dopasowanie przy jednoczesnym minimalnym nacisku na twarz.

Profesjonalnie, czyli prosto i intuicyjne

W naszych produktach stawiamy na funkcjonalność. Jeżeli zakładanie i zdejmowanie maski ochronnej całotwarzowej nie kojarzy ci się dobrze, u nas możesz porzucić to uczucie. Co sprawia, że nasze maski nie są kłopotliwe w użytkowaniu? Przede wszystkim prosty mechanizm nakładania i zdejmowania oraz niealergizujący silikon, który zapewnia wygodę noszenia.

Pamiętaj, żeby przy wyborze maski kierować się maksymalnym dopasowaniem i wygodą. U nas znajdziesz produkty, które tworzone są z myślą o kliencie potrzebującym maksymalnej ochrony, bezpieczeństwa i komfortu.

Oferujemy produkty renomowanych producentów: Scott Safety, Sundström

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl