Producenci

Rękawice ochronne - gumowe, nitrylowe, robocze

Rękawice ochronne do pracy w każdych warunkach. Jakich rękawic ochronnych potrzebujesz? Posiadamy zarówno standardowe rękawice ochronne gumowe, jak i specjalistyczne modele, przydatne w poszczególnych branżach. Znajdź te, które sprawdzą się w Twojej codziennej pracy.

Rękawiczki nitrylowe M 250 szt. Rękawiczki nitrylowe M 250 szt.
Cena: 199,00 zł (netto: 161,79 zł )
zestaw
zobacz więcej
Rękawice chemoodporne  TEXXOR Rękawice chemoodporne TEXXOR
Cena: 29,90 zł (netto: 24,31 zł )
para
zobacz więcej
Rękawice neopren BLACK DEFENDER Rękawice neopren BLACK DEFENDER
Cena: 9,90 zł (netto: 8,05 zł )
para
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe Flexo Grip A310 Rękawice nitrylowe Flexo Grip A310
Producent: Portwest
Cena: 4,90 zł (netto: 3,98 zł )
zobacz więcej
Rękawiczki Latex bezpudrowe 100 szt Rękawiczki Latex bezpudrowe 100 szt
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
zestaw
zobacz więcej
Rękawiczki Latex pudrowe M 100 szt Rękawiczki Latex pudrowe M 100 szt
Cena: 79,00 zł (netto: 64,23 zł )
zestaw
zobacz więcej
Rękawice antyprzecięciowe RLEVEL5 Rękawice antyprzecięciowe RLEVEL5
Cena: 18,50 zł (netto: 15,04 zł )
para
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe GREEN DEFENDER Rękawice nitrylowe GREEN DEFENDER
Cena: 12,90 zł (netto: 10,49 zł )
para
zobacz więcej
Rękawice nitrylowe KCL-CAMATRIL Rękawice nitrylowe KCL-CAMATRIL
Cena: 17,90 zł (netto: 14,55 zł )
para
zobacz więcej

W sklepie BHP ANCO znajdziesz wszystkie najważniejsze modele rękawic ochronnych:

  • rękawice ochronne nitrylowe,
  • rękawice ochronne skórzane,
  • rękawice ochronne lateksowe,
  • rękawice ochronne jednorazowe,
  • rękawice ochronne gumowe,
  • rękawice ochronne robocze.

Przeczytaj, które sprawdzą się najlepiej w Twoim przypadku, a w razie wątpliwości nasi konsultanci chętnie Ci doradzą.

Rękawice ochronne nitrylowe

Nitrylowe rękawice ochronne przypominają te z gumy, ale są od nich grubsze. Dzięki temu są bardziej wytrzymałe, szczególnie w odniesieniu do niektórych substancji chemicznych. Wiele modeli posiada też wewnętrzną bawełnianą wyściółkę. Są to modele, które stosuje się powszechnie jako rękawice ochronne robocze zarówno w profesjonalnych ekipach sprzątających czy laboratoriach, jak i w domu. Z pewnością warto mieć kilka par pod ręką, bo zawsze mogą się przydać.

Skórzane rękawice ochronne

W niektórych zawodach liczy się tylko bezpieczeństwo i skuteczność. W innych chodzi też o styl. Wszędzie tam lepiej od gumowych czy nitrylowych sprawdzają się skórzane rękawice ochronne. W wielu branżach to już element tradycji, bo takie rękawiczki są znane człowiekowi od setek lat. Bardzo trwałe, a z czasem zyskują jeszcze charakter. Odpowiednio konserwowane mogą przetrwać naprawdę długo. Czarne służą na motorze i w samochodzie, podczas gdy brązowe idealnie uzupełniają odzież roboczą kowala lub drwala. Zobacz, czy mamy w sklepie aktualnie piękne skórzane rękawice ochronne, które uzupełnią Twój strój.

Rękawice ochronne jednorazowe

Kolejnym ważnym rodzajem rękawic ochronnych są te z lateksu. W ostatnich latach wielu Polaków miało z nimi styczność po raz pierwszy. Okazało się, że to najprostszy sposób, by ochronić dłonie przed kontaktem z brudem, bakteriami czy wirusami. Dlatego warto mieć w domu pudełko zbiorcze, w którym najdziesz 100 lub więcej sztuk rękawic ochronnych gumowych. Nazywane jednorazowymi rzeczywiście najlepiej służą, gdy wyrzucisz je po każdym użyciu. Niezbędne zarówno w domu podczas sprzątania, w laboratorium czy zakładzie kosmetycznym, a ostatnio także podczas zakupów, gdy musimy chronić się przed koronawirusem. W wielu zawodach są stosowane jako uniwersalne rękawice ochronne robocze. Jak się okazuje, mogą być też uniwersalnym wyposażeniem każdego, kto po prostu dba o zdrowie i higienę osobistą. 

Inne rękawice robocze

Rękawice ochronne lateksowe czy skórzane to oczywiście nie wszystkie dostępne modele roboczej ochrony palców i rąk. Szukaj tu też innych modeli, takich jak specjalne rękawice antyprzecięciowe. Są niezbędne wszędzie tam, gdzie operuje szlifierka i inne narzędzia, które mogą przyczynić się do uszkodzeń dłoni. Poza tym nie ścierają się i są odporne na rozdarcia. Wykonano je z lekkiego materiału, więc łatwo chwycisz nimi dowolny przedmiot. Zimą z kolei świetnie sprawdzą się rękawice ocieplane zarówno te skórzane, jak i oblewane tworzywem sztucznym. Przed zakupem sprawdź dostępne rozmiary (szczególnie w przypadku rękawic ochronnych lateksowych). Mamy nadzieję, że wśród naszych rękawic znajdziesz te, które będą dla Ciebie najlepsze.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl