Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci

Defibrylatory renomowanej firmy Physio Control, wiodącego producenta specjalistycznego sprzętu ratunkowego. Sprzęt ratunkowy i służący do ćwiczeń ratunkowych.

Defibrylator automat LIFEPAK CR2 WIFI Defibrylator automat LIFEPAK CR2 WIFI
Producent: PHYSIO CONTROL
Cena: 9 400,00 zł (netto: 8 703,70 zł )
szt.
zobacz więcej
Defibrylator automatyczny LIFEPAK CR2 USB Defibrylator automatyczny LIFEPAK CR2 USB
Producent: PHYSIO CONTROL
Cena: 7 500,00 zł (netto: 6 944,44 zł )
szt.
zobacz więcej
Defibrylator półautomatyczny LIFEPAK CR2 USB Defibrylator półautomatyczny LIFEPAK CR2 USB
Producent: PHYSIO CONTROL
Cena: 8 000,00 zł (netto: 7 407,41 zł )
szt.
zobacz więcej
DEFIBRYLATOR automatyczny SAMARITAN PAD 360 DEFIBRYLATOR automatyczny SAMARITAN PAD 360
Cena: 5 300,00 zł (netto: 4 907,41 zł )
szt.
zobacz więcej
DEFIBRYLATOR LIFEPAK 1000 DEFIBRYLATOR LIFEPAK 1000
Producent: PHYSIO CONTROL
Cena: 9 700,00 zł (netto: 8 981,48 zł )
szt.
zobacz więcej
DEFIBRYLATOR LIFEPAK 1000 Z EKG DEFIBRYLATOR LIFEPAK 1000 Z EKG
Producent: PHYSIO CONTROL
Cena: 12 900,00 zł (netto: 11 944,44 zł )
szt.
zobacz więcej
DEFIBRYLATOR półautomat SAMARITAN PAD 500P DEFIBRYLATOR półautomat SAMARITAN PAD 500P
Cena: 6 200,00 zł (netto: 5 740,74 zł )
szt.
zobacz więcej
DEFIBRYLATOR treningowy LIFEPAK 1000 DEFIBRYLATOR treningowy LIFEPAK 1000
Producent: PHYSIO CONTROL
Cena: 4 300,00 zł (netto: 3 495,93 zł )
szt.
zobacz więcej

W sytuacji zagrożenia życia każdy z nas powinien umieć szybko udzielić pierwszej pomocy. Jest to łatwiejsze i efektywniejsze, jeśli udzielający pomocy będzie wyposażony w automatyczny defibrylator AED. Akcja ratunkowa to procedura, która zależy od stanu ratowanej osoby, od umiejętności ratownika, ale też od działającego sprzętu. Z tej przyczyny tak istotne jest zaopatrzenie wszystkich przestrzeni publicznych, placówek i zakładów pracy w najnowocześniejszą, ale łatwą w obsłudze technologię ratującą życie. Zapewniamy dostęp między innymi do defibrylatorów firmy Physio Control, która jest uznanym producentem specjalistycznego sprzętu ratunkowego wykorzystywanego między innymi w karetkach ratunkowych i szpitalach.

Jakie rodzaje defibrylatorów są dostępne w sklepie BHP ANCO?

W ofercie dostępne są defibrylatory automatyczne, półautomatyczne i treningowe. Defibrylator serca treningowy pokazuje działanie defibrylatorów, co umożliwia przeprowadzanie odpowiednich szkoleń. Pozwala to na poznanie funkcji defibrylatora LIFEPAK w realistycznych warunkach i umożliwia uzyskanie wymaganej wiedzy do użytkowania defibrylatora serca.

Defibrylatory automatyczne pozwalają na łatwe udzielanie pierwszej pomocy również przez osoby nieprzeszkolone i nie posiadające kwalifikacji medycznych. Dostępna w nich funkcja „Asystenta Resuscytacji Krążeniowo Oddechowej” krok po kroku prowadzi użytkownika przez całą akcję ratunkową. W ofercie dostępne są defibrylatory automatyczne wykorzystujące w swoim działaniu funkcję WiFi lub USB. Defibrylator automatyczny LIFEPAK CR2 WiFi pozwala na zdalne aktualizowanie wytycznych i kontrolowanie defibrylatorów LIFEPAK, które są obecne w obsługiwanej sieci. Mogą one się znajdować w różnych miejscach i być podłączone do takich urządzeń, z których korzystanie będzie najwygodniejsze – telefonów, tabletów, laptopów, itp. Poza tym Sklep ANCO BHP oferuje też defibrylatory półautomatyczne, których użytkowanie wymaga wciśnięcia odpowiedniego przycisku podczas defibrylacji i również prowadzą użytkownika komunikatami, co należy zrobić.

Defibrylator serca – cena

Cena defibrylatora serca zależy od kilku czynników. Wpływ na nią mają między innymi producent i idąca za nim użyta technologia. Cena Defibrylatora LIFEPAK korzystającego z WiFi będzie wyższa niż tego, który wykorzystuje technologię USB. Na cenę wpływ mają również stopień wyspecjalizowania i funkcje dostępne w defibrylatorze przenośnym, na przykład dostępny jest defibrylator LIFEPAK w cenie wyższej niż standardowa przez wzgląd na dodatkową funkcję EKG.

Dlaczego warto przejrzeć ofertę defibrylatorów?

Defibrylatory to sprzęt stworzony do ratowania ludzkiego życia. Anco.com zapewnia dostęp do szerokiej gamy tych produktów, co pozwala na zdecydowanie, jaki sprzęt będzie najlepiej dopasowany do danego miejsca i ekipy ratunkowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl