Producenci
Zestaw nadmuchowy SR 500 i kaptur SR 520 M/L (TH3)
Opis
Zestaw z zespołem nadmuchowym SR 500 i kapturem SR 520 M/L. Obejmuje urządzenie filtrowentylacyjne SR 500, kaptur SR 520 M/L, akumulator STD, ładowarkę SR 513, pas SR 508, 2 filtry cząstek stałych SR 510 P3 R, 2 adaptery filtra, 10 filtrów wstępnych SR 221, 2 uchwyty na filtr wstępny, przepływomierz, zestaw zaślepek, ściereczkę do czyszczenia i instrukcje obsługi.
| Art.nr. | H06-0612 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, Niebieski |
| Okres przechowywania (lata) | 5 |
| Kraj produkcji | Szwecja |
| Temperatura robocza | -10 – +55 °C, < 90 % RH |
| Temperatura przechowywania | -20 – +40 °C, < 90 % RH |
| Przypisany współczynnik ochrony | 200 (TH3) |
| Typ ogniwa | Li-Ion 14,8V 2,2 Ah |
| Certyfikaty | EN 12941:1998 + A2:2008 |
| Nominalny współczynnik ochrony | 500 (TH3) |
| Opis modelu | SR 500/SR 520 M/L |
| Dyrektywa 1 | PPE 89/686/EEC |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.