Producenci
Promocje
KURTKA DICKIES BOMBER HI-VIS
KURTKA DICKIES BOMBER HI-VIS

149,00 zł

Cena regularna: 199,00 zł

Najniższa cena: 199,00 zł

121,14 zł

Cena regularna: 161,79 zł

Najniższa cena: 161,79 zł
KURTKA DICKIES PARKA TWO TONE HI-VIS
KURTKA DICKIES PARKA TWO TONE HI-VIS

189,00 zł

Cena regularna: 229,00 zł

Najniższa cena: 229,00 zł

153,66 zł

Cena regularna: 186,18 zł

Najniższa cena: 186,18 zł
Filtropochłaniacz CF 22 A2-P3
Filtropochłaniacz CF 22 A2-P3

79,00 zł

Cena regularna: 119,00 zł

Najniższa cena: 107,10 zł

64,23 zł

Cena regularna: 96,75 zł

Najniższa cena: 87,07 zł
szt.
Kombinezon Lakeland MicroMax
Kombinezon Lakeland MicroMax

79,00 zł

Cena regularna: 99,00 zł

Najniższa cena: 87,99 zł

64,23 zł

Cena regularna: 80,49 zł

Najniższa cena: 71,54 zł
szt.
Plastry elastyczne PLUM QuickFix Aloe Vera
Plastry elastyczne PLUM QuickFix Aloe Vera

19,90 zł

Cena regularna: 33,90 zł

Najniższa cena: 19,90 zł

18,43 zł

Cena regularna: 31,39 zł

Najniższa cena: 18,43 zł
zestaw
Dozownik + plastry nawilżające PLUM QuickFix Aloe Vera
Dozownik + plastry nawilżające PLUM QuickFix Aloe Vera

49,90 zł

Cena regularna: 122,10 zł

Najniższa cena: 49,90 zł

46,20 zł

Cena regularna: 113,06 zł

Najniższa cena: 46,20 zł
zestaw
Zestaw ochronny na wirusy z goglami i P2
Zestaw ochronny na wirusy z goglami i P2

199,00 zł

Cena regularna: 249,00 zł

Najniższa cena: 249,00 zł

161,79 zł

Cena regularna: 202,44 zł

Najniższa cena: 202,44 zł
zestaw
Zestaw ochronny na wirusy z goglami i P3
Zestaw ochronny na wirusy z goglami i P3

199,00 zł

Cena regularna: 259,00 zł

Najniższa cena: 259,00 zł

161,79 zł

Cena regularna: 210,57 zł

Najniższa cena: 210,57 zł
zestaw
Komplet ochronny na opryski roślin
Komplet ochronny na opryski roślin

249,00 zł

Cena regularna: 299,00 zł

Najniższa cena: 299,00 zł

202,44 zł

Cena regularna: 243,09 zł

Najniższa cena: 243,09 zł
zestaw
Nadruki/haft

Na indywidualne zamówienia wykonujemy nadruki i hafty na ubraniach roboczych. Personalizacja jest możliwa do wykonania między innymi na koszulkach, t-shirtach, kurtkach, softshellach i prawie każdym elemencie odzieży. Znakujemy również czapki ochronne i kaski.

W ofercie różne metody znakowania odzieży:

  • sitodruk
  • folia flex
  • sublimacja
  • druk cyfrowy 
  • haft

 

Sitodruk jest w czołówce najczęściej stosowanych technik zdobienia odzieży ze względu na trwałość wykonanych nadruków. Pod względem trwałości wyprzedzają go jedynie sublimacja oraz haft komputerowy. W sitodruku najważniejsze jest sito, które pozwala na stworzenie dowolnego wzoru. Następnie przenosi się go na tkaninę lub inne powierzchnie. Sita o oczkach o bardzo małej średnicy zapewniają wysoką precyzję i jakość odbitki na dowolnej wielkości powierzchni. Nadruki wykonane metodą sitodruku są odporne na czynniki atmosferyczne, wysokie temperatury, promienie UV i detergenty. Sklep ANCO BHP oferuje sitodruki wykonane w najwyższym standardzie produkcji i z najlepszej jakości farby. Przy zachowaniu zalecanych zasad prania, w zależności o typu tkaniny, na której sitodruk został wykonany, zdobienie może wytrzymać nawet do 5000 prań.

 

Znakowanie za pomocą folii flex sprawdza się na większości koszulek typu T-shirt, czapek, kurtek i innych elementów odzieży roboczej. Będzie idealne wszędzie tam, gdzie wymagany jest cienki i elastyczny nadruk. Polecane jest głównie do znakowania projektów jednokolorowych, a koszt naniesienia folii flex zależy od wielkości projektu i ilości wykonanych nadruków. W przeciwieństwie do sitodruku, nie ma konieczności wykonania matrycy. Przy użyciu plotera wycina się projekt z cienkiej, gładkiej jednokolorowej folii (jeśli projekt nadruku jest wielokolorowy urządzenie oddzielnie wycina poszczególne części z odmiennymi kolorami). Wycięte elementy zostają następnie nałożone na wybraną tkaninę i zgrzane w wysokiej temperaturze. Nadruk flex charakteryzuje się wysoką trwałością. Odzież można prać do temperatury 80֯ stopni C jeżeli tkanina na to pozwala. Zaletą jest również możliwość realizacji nawet jednej odrębnej sztuki. Wada jest jednak ograniczona ilość kolorów, które jednorazowo można nanieść oraz brak możliwości uzyskania cieniowania. Szczegółowe detale mogą mieć nie mniej niż 2 mm.

 

Sublimacja to z kolei przemiana ze stanu stałego w gazowy, której poddany jest polimer pod wpływem wysokiej temperatury. Temperatura powoduje przejście pigmentów w stan gazowy, a pod naciskiem prasy termoaktywnej ich wniknięcie w strukturę tkaniny, co tworzy pożądany obraz. Ta metoda pozwala na wykonanie projektów z wykorzystaniem pełnej palety kolorystycznej i nadrukowanie ich na tkaninach poliestrowych, porcelicie, aluminium i innych. Dużą zaletą sublimacji jest trwałość przy wielokrotnym praniu. Nadruki nie kruszą się i nie odpadają, a także są odporne na środowisko atmosferyczne. Ubrania można w dowolny sposób składać bez uszczerbku dla wyglądu i jakości nadruku. Dodatkowo nadruk sublimacyjny jest ekologiczny, bo bazuje na bezpiecznych, bezzapachowych tuszach na bazie wody. Nadruk oddycha wraz z tkaniną i nie szkodzi naszej skórze. Sublimacja zapewnia odwzorowanie wielokolorowych projektów, wrażenie głębi oraz realne odtworzenie na tkaninie fotografii bez utraty trwałości nadruku. 

 

Druk cyfrowy działa jak nadruk wykonywany drukarką atramentową z użyciem pełnej gamy kolorów oraz dowolnością zaprojektowanej grafiki. Ta metoda pozwala na uzyskanie dowolnego cieniowania we wszystkich możliwych kolorach (jedynym ograniczeniem jest możliwość korzystania z kolorów specjalnych, metalicznych oraz fluorescencyjnych). Najczęściej druk cyfrowy wykonuje się na białych tkaninach. Ta metoda idealnie nadaje się do druku zdjęć na tkaninach, zapewniając oddanie pełnej gamy kolorystycznej, cieniowanie i głębię wykazaną w projekcie.
Druk metodą DTG nie wymaga wykonania matrycy, co obniża koszty. Jest jednak ograniczenie dotyczące możliwej powierzchni zadruku, która wynosi maksymalnie 50 cm x 70 cm. Na ostateczną cenę wpływa rozmiar nadruku, kolor bawełny do nadruku (inny niż biały należy najpierw zadrukować na biało jako podkład).

 

Haft komputerowy jest to najbardziej ekskluzywna metoda zdobienia tkanin. Jest efektowna, elegancka i charakteryzuje się najwyższą trwałością. Za pomocą nici poliestrowych haftuje się bezpośrednio na tkaninie odzieży lub na innej tkaninie wykonuje się haft, który następnie wprasowuje się w ubranie. Wybór metody zależy od rodzaju tkaniny, na której haft ma być wykonany. Do haftów wykonywanych przez ANCO BHP używa się nici renomowanych firm: Madeira czy Amann. Haftujemy również nićmi fosforyzowanymi, które świecą w ciemności, a także nićmi fluorescencyjnymi, które odbijają promienie UV. W ofercie mamy także hafty oparte na niciach trudnopalnych (fire fighter), które spełniają normy i przepisy BHP i posiadają wszystkie potrzebne atesty i certyfikaty. 

 

W zakresie znakowania odzieży współpracujemy z wykonawcami zapewniającymi wysoką jakość nadruków i haftów. Jesteśmy w stanie zaoferować personalizację niemal każdego elementu odzieży roboczej. Robimy nadruki i hafty z logo naszych Klientów. Znakujemy odzież imionami i nazwiskami pracowników, jeśli takie są wymagania Klienta.

Metodę znakowania dobieramy do wymagań tkaniny, z jakiej wykonana jest odzież robocza. Zwracamy szczególną uwagę na przeznaczenie ubrań i ich certyfikację. Zapewniamy, że odzież przeciwdeszczowa nie utraci swoich wodoodpornych właściwości. Z kolei do haftu na ubraniach ognioodpornych stosujemy specjalne, trudnopalne, certyfikowane nici.   

Zachęcamy do kontaktu w sprawie wyceny znakowania odzieży.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl