Opcje przeglądania
Producenci

Maski i półmaski chroniące drogi oddechowe przed smogiem i innymi miejskimi zanieczyszczeniami powietrza. Idealne na spacery i do uprawiania sportów na powietrzu wszędzie tam, gdzie mamy podejrzenie, że może być zanieczyszczone.

Maska smogowa do niedawna była znana tylko w wąskim gronie specjalistów. W ostatnich latach tysiące osób zaczęło szukać w sklepach maski na smog. Przy okazji pojawiło się sporo nieporozumień, bo nie wszystkie modele dostępne w sklepach, to prawdziwe maski antysmogowe z filtrem i certyfikatem. W naszym sklepie znajdziesz tylko certyfikowane produkty, a w razie wątpliwości pomożemy Ci dobrać odpowiednią maskę.

Maski antysmogowe z certyfikatem

Jak zbudowana jest maska antysmogowa? Poza materiałem podobnym do tego, który występuje w innych maseczkach, posiada też specjalny wkład, który filtruje powietrze dostające się do płuc użytkownika. To właśnie ten element jest najważniejszy i dlatego tak ważne jest, by wybierać certyfikowane maski antysmogowe z filtrem. U nas znajdziesz maski na smog zgodne z normami EN 149:2001. W przypadku takich masek szczelność i odpowiednie dopasowanie do twarzy są bardzo ważne. Dlatego lepiej wybierać maski na smog dobrych producentów, które się nie rozszczelnią ani nie odkształcą podczas leżenia w szufladzie, a przede wszystkim wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które faktycznie filtrują niebezpieczne substancje.

Czym się charakteryzuje maska na smog?

Ostatnio maski na smog zaczęły interesować opinię publiczną również z innych powodów. Maska antysmogowa HEPA N99 chroni również przed wirusami. Na rynku pojawiło się wiele podróbek i niepewnych produktów. Cieszymy się, że w tym trudnym czasie mogliśmy dostarczać klientom maski antysmogowe N99 z certyfikatem, bezpieczne i odpowiednio zapakowane. Filtry masek antysmogowych HEPA N99 można wymieniać. Zobacz dostępne filtry wymienne i skompletuj zestaw, który posłuży długo i niezawodnie. Posiadamy też inne filtry wymienne do masek antysmogowych.

Po co i dla kogo maski smogowe?

Czy trzeba mieszkać w sercu górniczego Śląska, by potrzebować maski antysmogowej? Niestety nie. W ostatnich latach widać olbrzymie zainteresowanie takimi produktami również w innych rejonach Polski. Coraz więcej osób cierpi na alergie i ma trudności z oddychaniem. Dla nich nawet codzienne przebywanie w dużym mieście może być problematyczne. To samo dotyczy sportowców. Długotrwały trening na wodzie czy boisku w centrum dużego miasta może przynieść lepsze efekty i być bezpieczniejszy, jeśli taki zawodnik będzie korzystał z maski antysmogowej z certyfikatem. Warto też mieć przy sobie maskę za granicą. Nieświadomi turyści bardzo często cierpią na przejściowe i bardzo przykre problemy z oddychaniem po przyjeździe do Delhi, Kathmandu czy Pekinu. Przestają się wówczas dziwić, że lokalni mieszkańcy tak często noszą maski na smog. Warto wziąć jedną z domu, zamiast polegać na przypadkowych maskach antysmogowych w podróży. Nie zawsze ich jakość będzie odpowiednia, a przecież chodzi o to, by filtry maski antysmogowej rzeczywiście chroniły przed zanieczyszczeniami. Zobacz wszystkie modele dostępne w naszym sklepie i wybierz rozmiar maski na smog, który będzie do Ciebie najlepiej pasował.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl