Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do
Producenci

Płyny do płukania oczu duńskiego producenta Plum. Butelki o różnych pojemnościach z płynami do wypłukiwania ciał stałych z oka oraz neutralizatory kwasów i zasad.

PLUM EYE WASH - ciała obce - butelka 1000 ml PLUM EYE WASH - ciała obce - butelka 1000 ml
Producent: PLUM
Cena: 80,70 zł (netto: 74,72 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM EYE WASH - ciała obce - butelka 200 ml PLUM EYE WASH - ciała obce - butelka 200 ml
Producent: PLUM
Cena: 39,40 zł (netto: 36,48 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM EYE WASH DUO - ciała obce - butelka 1000 ml PLUM EYE WASH DUO - ciała obce - butelka 1000 ml
Producent: PLUM
Cena: 113,30 zł (netto: 104,91 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM EYE WASH DUO - ciała obce - butelka 500 ml PLUM EYE WASH DUO - ciała obce - butelka 500 ml
Producent: PLUM
Cena: 64,90 zł (netto: 60,09 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM EYE WASH ON-the-GO 3x500 ml PLUM EYE WASH ON-the-GO 3x500 ml
Producent: PLUM
Cena: 136,00 zł (netto: 125,93 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM pH NEUTRAL - kwasy i zasady - butelka 200 ml PLUM pH NEUTRAL - kwasy i zasady - butelka 200 ml
Producent: PLUM
Cena: 60,60 zł (netto: 56,11 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM spray do płukania oczu i ran 250 ml PLUM spray do płukania oczu i ran 250 ml
Producent: PLUM
Cena: 84,50 zł (netto: 78,24 zł )
szt.
zobacz więcej
PLUM spray do płukania oczu i ran 50 ml PLUM spray do płukania oczu i ran 50 ml
Producent: PLUM
Cena: 39,60 zł (netto: 36,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Płyn do oczu PLUM EYE WASH butelka 500 ml Płyn do oczu PLUM EYE WASH butelka 500 ml
Producent: PLUM
Cena: 45,00 zł (netto: 41,67 zł )
szt.
zobacz więcej
Wkład z ampułkami PLUM QuickRinse Wkład z ampułkami PLUM QuickRinse
Producent: PLUM
Cena: 41,90 zł (netto: 38,80 zł )
zestaw
zobacz więcej

Oczy to jedne z najbardziej wrażliwych części ludzkiego ciała. Nic dziwnego, że należy im się szczególna ochrona. Co zrobić, kiedy ciało obce lub niepożądana substancja chemiczna dostały się do narządu wzroku? Jeszcze zanim udamy się po pomoc medyczną należy użyć płuczki do oczu. Jest to bezpieczny i sterylny sposób na pozbycie się niechcianych gości z gałki ocznej.

Dlaczego warto używać płuczek PLUM?

PLUM to duński producent płuczek do przemywania oczu. Znany jest z produktów najwyższej jakości. Płuczki PLUM posiadają oczywiście znak CE, co zapewnia o zgodności z przepisami dotyczącymi sprzętu ochronnego i ratunkowego. Dzięki tej informacji wiemy, że możemy bezpiecznie używać płuczki PLUM i nie obawiać się o bezpieczeństwo. Płuczki do oka PLUM mają odpowiednio zaprojektowaną butelkę, dzięki której płyn do płukania oka trafia prosto w źródło problemu zapewniając jednocześnie delikatny strumień bezpieczny dla oka. Instrukcja produktu jest czytelna, więc każdy ma szansę na łatwe zapoznanie się z nią. Płuczka PLUM to sprzęt niezbędny w każdej apteczce.

Jakie płuczki PLUM można znaleźć w naszym sklepie ANCO BHP?

W naszej ofercie dostępne są płuczki do oczu, które różnią się pojemnością i przeznaczeniem. Płuczka do oczu PLUM EYE WASH – ciała obce, która, jak sama nazwa wskazuje, służy do pozbycia się niechcianych ciał obcych z gałki ocznej. Oferujemy również płuczki do oka PLUM pH Neutral, których celem jest neutralizacja i wypłukanie kwasów i zasad, jeśli dostaną się do oczu. Tego typu sprzęt przydatny jest w miejscach, w których jest dostęp do różnych niebezpiecznych substancji chemicznych. Proponujemy butelki o pojemności 200 ml, 500 ml i 1000 ml. Należy pamiętać, że po otwarciu trzeba zużyć całe opakowanie. Płuczki do oczu ze względów sanitarnych są jednorazowe i raz otwartej butelki nie można ponownie zamknąć. Sklep ANCO BHP ma w swojej ofercie również wkłady z małymi ampułkami PLUM QuickRinse. Każda ampułka zawiera 20 ml płynu do przemywania i może stanowić element apteczki lub stacji naściennej w komplecie z plastrami. PLUM spray do płukania oczu i ran to z kolei roztwór soli fizjologicznej w aerozolu.

Co warto wiedzieć o płuczkach PLUM – podsumowanie

Płuczki PLUM to bezpieczne roztwory soli fizjologicznej lub specjalnego płynu do neutralizacji kwasów i zasad do przemywania oczu. Warto mieć je zarówno w domowej apteczce, jak i w miejscach, w których stosunkowo łatwo o dostanie się do oka ciał obcych lub substancji chemicznych. Znak CE zapewnia o bezpieczeństwie użytkowania produktu, co jest niezwykle istotne, kiedy mamy do czynienia z tak delikatnym elementem ludzkiego ciała, jakim są oczy. Płuczki do oka PLUM to proste rozwiązanie, które może uratować oczy w wielu sytuacjach zanim możliwe będzie udzielenie profesjonalnej pomoc medycznej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl