Producenci
Zestaw nadmuchowy SR 700 i maska SR 200
Opis
Zestaw z zespołem nadmuchowym SR 700 oraz maską pełnotwarzową SR 200 z wizjerem z poliwęglanu.
W komplecie:
- zespół nadmuchowy SR 700,
- maska pełnotwarzowa SR 200 PC z nagłowiem gumowym,
- adapter filtra SR 280-3,
- wąż oddechowy SR 551 z gumy,
- akumulator STD,
- ładowarka SR 513,
- pas gumowy SR 504,
- 2 filtry cząstek stałych SR 510 P3 R,
- 2 adaptery filtra,
- 10 filtrów wstępnych SR 221,
- 2 uchwyty na filtr wstępny,
- przepływomierz,
- zestaw zaślepek,
- ściereczka do czyszczenia,
- instrukcja obsługi.
| Art.nr. | H06-7110 |
|---|---|
| Kolor | Czarny, Niebieski |
| Okres przechowywania (lata) | 5 |
| Kraj produkcji | Szwecja |
| Temperatura robocza | -10 – +55 °C, < 90 % RH |
| Temperatura przechowywania | -20 – +40 °C, < 90 % RH |
| Przypisany współczynnik ochrony | 1000 (TM3) |
| Typ ogniwa | Li-Ion 14,8V 2,2 Ah |
| Certyfikaty | EN 12942:1998 + A2:2008 |
| Nominalny współczynnik ochrony | 2000 (TM3) |
| Opis modelu | SR 700/SR 200/SR 551 |
| Dyrektywa 1 | PPE 89/686/EEC |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.