Producenci
Zestaw do spawania AerTEC™ OptoMax + Basic
Opis
Zestaw do spawania Ready 2 Weld AerTEC™ OptoMax + Basic to wszystko, czego potrzebujesz do pracy przy spawaniu w jednym pakiecie. W pełni automatyczna regulacja poziomu zaciemnienia dla dowolnej procedury spawania w zakresie 5-13. Naturalny obraz kolorów w całym zakresie ochrony i jakość ultra-HD w klasach 1/1/1/1. Wbudowany system dystrybucji powietrza dostarcza powietrze bezpośrednio do strefy oddychania.
W zestawie:
- przyłbica spawalnicza AerTEC™ OptoMax Air z samo ściemniającym filtrem spawalniczym i wbudowanym systemem dystrybucji powietrza,
- sprawdzone urządzenie filtrujące powietrze CleanAIR Basic,
- wszystkie niezbędne akcesoria: wąż QuickLOCK™, akumulator i ładowarka,
- filtr przeciwpyłowy,
- rękawice MIG/MAG.
Cały sprzęt zapakowany jest w praktyczną torbę transportową CleanAIR.
Obszary zastosowań
- Dowolny proces spawania łukiem elektrycznym
- Spawanie elektrodowe (spawanie elektrodowe, SMAW) / MIG / MAG (GMAW) / GMAW
- Proces wysokotopliwy
- Spawanie drutem proszkowym
- Spawanie TIG (GTAW)
- Spawanie łukiem plazmowym
- Cięcie plazmowe i spawanie tlenowe
- Szlifowanie w trybie szlifowania.
Nie nadaje się do spawania laserowego.
PRZYŁBICA SPAWALNICZA AERTEC™ OPTOMAX AIR
Zapewnia doskonałą widoczność podczas spawania dzięki wiodącej na świecie technologii ADF firmy Optrel.
W pełni automatyczna regulacja poziomu zaciemnienia dla dowolnej procedury spawania w zakresie 5-13. Naturalny obraz kolorów w całym zakresie ochrony i jakość ultra-HD w klasach 1/1/1/1. Wbudowany system dystrybucji powietrza dostarcza powietrze bezpośrednio do strefy oddychania.
Autopilot Adaptive Shade automatycznie dostosowuje się do odpowiedniego poziomu zaciemnienia podczas spawania. Dodatkowy czujnik jasności natychmiast wykrywa zmiany w intensywności łuku i odpowiednio dostosowuje odcień. Pozostaniesz doskonale chroniony niezależnie od parametrów spawania. Ręczna regulacja nie jest już konieczna, ale jest dostępna po naciśnięciu przycisku, kiedy tylko chcesz.
Adaptacyjny autopilot - technologia Optrel ADF zapewnia najwyższy standard jakości obrazu we wszystkich czterech klasyfikacjach:
- Jakość optyczna: klasa 1
- Rozpraszanie światła: klasa 1
- Jednorodność: klasa 1
- Zależność kątowa: klasa 1
Suwak czujnika
Standardowy automatyczny filtr spawalniczy reaguje możliwie w sposób niezamierzony na łuk spawalniczy innego spawacza znajdującego się w pobliżu. Dzięki zastosowaniu opatentowanej prowadnicy czujnika kąt czujnika można zmniejszyć z 80° do 60°. Zapobiega to reakcji ADF na procesy spawalnicze w otoczeniu spawacza.
Prawdziwy widok kolorów
Specjalnie opracowany filtr UV/IR umożliwia realistyczne postrzeganie kolorów, wnosząc kolory do świata spawacza.
Regulacja zewnętrzna
Wszystkie ważne funkcje na wyciągnięcie ręki. Stopień przyciemnienia, tryb szlifowania i inne funkcje, które należy dostosować podczas procesów spawania, można łatwo ustawić z zewnątrz przyłbicy, bez konieczności jej odkładania. Centralna jednostka sterująca, która jest bezpośrednio podłączona do ADF, jest umieszczona po lewej stronie skorupy przyłbicy, w miejscu łatwo dostępnym dla spawacza.
Przednia soczewka osłonowa ze zintegrowaną uszczelką zapewnia doskonałą szczelność w każdym momencie.
Soczewki powiększające są łatwe do przymocowania do przyłbicy, nie wymagają uchwytów.
- 1,0 - 40.5000.050
- 1,5 - 40.5000.051
- 2,0 - 40.5000.052
- 2,5 - 40.5000.053
URZĄDZENIE FILTROWENTYLACYJNE CleanAIR® BASIC - lekki, ergonomiczny i innowacyjny respirator
Sprawdzony aparat oddechowy w nowej wersji - nowy wygląd i wykorzystanie najnowszej technologii. Wszystko to i więcej w cenie, na którą Cię stać! CleanAIR® Basic zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwymi cząsteczkami, takimi jak kurz, dym, opary i włókna. Wyposażony jest w akumulator Li-Ion, elektroniczną kontrolę stałego przepływu powietrza oraz zaawansowany system ostrzegania użytkownika. Przepływ powietrza można indywidualnie regulować (od 170 l/min do 240 l/min) i można go łatwo ustawić za pomocą jednego przycisku. Wszystkie istotne informacje są wyraźnie widoczne na nowo zaprojektowanym panelu sterowania LED.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.