Producenci
Zestaw AerTEC™ SeeMAX + Basic
Opis
Zestaw Ready 2 Work AerTEC™ SeeMAX + Basic to jedno rozwiązanie dla wielu potrzeb. Zawiera wszystko, czego potrzebujesz do pracy w jednym pakiecie.
W zestawie:
- osłona szlifierska AerTEC™ SeeMAX z systemem rozprowadzenia powietrza,
- sprawdzony zasilany aparat oczyszczający powietrze Basic,
- komfortowy pas,
- wąż QuickLOCK™,
- bateria standardowa,
- ładowarka,
- filtr cząstek stałych P R SL,
- rękawice MIG/MAG.
Całość zapakowana w wysokiej jakości, praktyczną torbę transportową CleanAIR®.
Osłona szlifierska AerTEC™ SeeMAX - zawsze dobry widok i idealny standard powietrza, gdy konieczna jest ochrona twarzy.
Nieograniczony, wyraźny widok na miejsce pracy, przefiltrowane i czyste powietrze z regulowaną dystrybucją jego ilości sprawiają, że SeeMAX to wyjątkowy system ochrony twarzy i dróg oddechowych o najwyższym poziomie bezpieczeństwa. Łatwa do wymiany przednia soczewka osłonowa DIN 5 rozszerza system do idealnego zabezpieczenia zapewniającego wydajne cięcie plazmowe.
Cechy i zalety
- Lekka i wygodna – dzięki zminimalizowanej wadze zaledwie 495 g i ergonomicznemu dopasowaniu, SeeMAX wyznacza nowe standardy w komforcie noszenia
- Szeroki wizjer zapewnia nieograniczoną widoczność miejsca pracy
- Regulowana dystrybucja powietrza – za pomocą przełącznika obrotowego można podać 20% chłodnego powietrza na czoło
- Łatwa do wymiany przednia soczewka osłonowa DIN 5 rozszerza system do idealnego zabezpieczenia zapewniającego wydajne cięcie plazmowe
Obszary zastosowań
- szlifowanie
- motoryzacja
- przemysł metali ciężkich
- przemysł malarski
- budynki i konstrukcje
- przemysł chemiczny
- przemysł przetwórstwa spożywczego
- przemysł ogólny
- sprzątanie przemysłowe
- rolnictwo
| Waga | 495 g |
| Podłączenie węża | QuickLOCK™ |
| Wizjer | przezroczysty, odcień 3, odcień 5 |
| Certyfikacja | EN 166, EN 175 B, EN 12941 TH3, EN 14594 3B |
| Poziom ochrony (NPF) | 500 |
URZĄDZENIE FILTROWENTYLACYJNE CleanAIR® BASIC - sprawdzone urządzenie nadmuchowe w nowej, ulepszonej odsłonie
Sprawdzony aparat oddechowy zyskał nowy wygląd i wykorzystuje najnowszą technologię. Urządzenie filtrowentylacyjne CleanAIR® Basic zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwymi cząsteczkami, takimi jak kurz, dym, opary i włókna. Wyposażone jest w akumulator Li-Ion, elektroniczną kontrolę stałego przepływu powietrza oraz zaawansowany system ostrzegania użytkownika. Przepływ powietrza można indywidualnie regulować (od 170 l/min do 240 l/min) i można go łatwo ustawić za pomocą jednego przycisku. Wszystkie istotne informacje są wyraźnie widoczne na nowo zaprojektowanym panelu sterowania LED.
Urządzenie działa tylko z filtrami cząstek stałych. W przypadku konieczności zastosowania filtrów (pochłaniaczy) gazowych należy wybrać np. urządzenie CleanAIR® AerGO®.
Cechy i zalety
- Lekki i kompaktowy
- Wymienny akumulator litowo-jonowy
- Regulowany przepływ powietrza w pięciu poziomach (170–240 l/min)
- System Flow Control utrzymuje stały przepływ powietrza niezależnie od poziomu zapchania filtra czy poziomu naładowania akumulatora
- Alarm audiowizualny
- Wskazanie zatkania filtra i naładowania akumulatora
- Nowo zaprojektowany panel sterowania LED
- Prosta obsługa za pomocą jednego przycisku
- Nowy system zatrzaskowy ułatwiający zakładanie pokrywy filtra
Obszary zastosowań
- Prace spawalnicze, szlifierskie i wykańczające powierzchnie
- Przemysł motoryzacyjny i stoczniowy
- Rolnictwo, przemysł spożywczy
- Budownictwo i konstrukcja, obróbka drewna
Dane techniczne
| Waga | 880 g (łącznie z baterią) |
| Wymiary | 191 x 173 x 104 mm |
| Przepływ powietrza | 170 – 240 l/min |
| Alarm | dźwiękowy i wizualny |
| Czas pracy* / czas ładowania | < 10 / < 5 h |
| Bateria | Li-Ion 7,2 V / 5,2 Ah |
| Podłączenie węża | CA 40 x 1/7“ |
| Certyfikacja | EN 12941 TH3 |
| * przy 170 l/min z nowymi filtrami P R SL i w pełni naładowaną baterią | |
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.