Producenci
GH002 Apteczka pierwszej pomocy
Opis
Znak "Apteczka pierwszej pomocy"
Znak „Apteczka pierwszej pomocy” przeznaczony jest do oznaczania miejsc, w których znajduje się apteczka i sprzęt medyczny do udzielania pierwszej pomocy. Przeznaczony jest do miejsc użytku publicznego, np. szkół i przedszkoli, urzędów, centrów handlowych, biurowców, na dworce i do każdego innego zakładu pracy.
Znak „Apteczka pierwszej pomocy” to kwadrat z zielonym tłem oraz jasnym obramowaniem, piktogramem krzyża i węża eskulapa.
Znak „Apteczka pierwszej pomocy" jest wykonany w jednym z następujących materiałów:
- folia samoprzylepna fotoluminescencyjna
- folia samoprzylepna
- płyta TD fotoluminescencyjna
- płyta sztywna 1 mm fotoluminescencyjna
- płyta sztywna 1 mm
- folia podłogowa fotoluminescencyjna
Jest łatwy w montażu/demontażu i bardzo dobrze przylega do każdego podłoża.
Dostępne rozmiary:
- 5 x 5 cm,
- 10 x 10 cm,
- 15 x 15 cm,
- 20 x 20 cm,
- 25 x 25 cm,
- 35 x 35 cm,
- 50 x 50 cm.
Wersja o wymiarach 5 x 5 cm to arkusz z 12 szt. naklejek.
Nie ma na naszej stronie znaku, jakiego szukasz? Skontaktuj się z nami. Na pewno mamy go w swojej ofercie! Wykonujemy również spersonalizowane znaki na indywidualne zamówienia Klientów.
Telefon: 58 557 31 18, e-mail: sklep@anco.com.pl
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.