Producenci
AC008 Nosze
Opis
Nosze - znak ewakuacyjny
Znak bezpieczeństwa do stosowania w miejscach publicznych, w budynkach np. szkoły, urzędy, galerie handlowe, biurowce, a także w budynkach wielorodzinnych.
Znak ten jest elementem oznaczenia miejsca, w którym przechowywane są nosze, które mogą być niezbędne w momencie ewakuacji.
Znak powinien być umieszczony w widocznym. Jest w kolorze zielonym z jasnym obramowaniem i piktogramem człowieka na noszach. Widoczny w ciemności.
Znak jest wykonany w jednym z następujących materiałów:
- folia samoprzylepna fotoluminescencyjna
- płyta TD fotoluminescencyjna
- płyta sztywna 1 mm fotoluminescencyjna
- folia podłogowa fotoluminescencyjna
Jest łatwy w montażu/demontażu i bardzo dobrze przylega do każdego podłoża.
Dostępne rozmiary:
- 20 x 10 cm,
- 30 x 15 cm,
- 40 x 20 cm,
- 60 x 30 cm,
- 80 x 40 cm,
- 100 x 50 cm.
Nie ma na naszej stronie znaku, jakiego szukasz? Skontaktuj się z nami. Na pewno mamy go w swojej ofercie! Wykonujemy również spersonalizowane znaki na indywidualne zamówienia Klientów.
Telefon: 58 557 31 18, e-mail: sklep@anco.com.pl
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.