Przenośny mrozoodporny prysznic ratunkowy STD-J-40K

Dostępność: produkowany na zamówienie
Cena: 20 000,00 zł 20000.00
Cena netto: 16 260,16 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Hughes Safety Showers Ltd.
Kod produktu: STD-J-40K

Opis

Mrozoodporny, mobilny natrysk ratunkowy przeznaczony do tymczasowego użytku – zbiornik zapewnia spłukiwanie wodą z prysznica ratunkowego przez 1,5 minuty. 

Urządzenie łatwo napełnia się wodą poprzez podłączenie wężem do źródła wody. Łatwe w przenoszeniu dzięki ramie na kołach z możliwością regulacji rozstawu kół. 

Zbiornik ma pojemność 114 litrów. Wykonany jest ze stali pokrytej wewnątrz polipropylenem zapobiegającym korozji, a z zewnątrz polietylenem odpornym na korozję.

Nakładany, ogrzewany pokrowiec zapobiega zamarzaniu wody w zbiorniku prysznica bezpieczeństwa. Urządzenie odpowiednie na chłodniejsze miesiące dzięki prostemu dopasowaniu ogrzewanej i izolowanego etui zewnętrznego pokrytego poliestrem PVC. 

Dodatkowe urządzenie do przemywania oczu i twarzy (model STD-45G) uruchamiane poprzez zdjęcie pokrywy, co automatycznie otwiera zawór i dysze zraszające. Pokrywa zabezpiecza również przed zanieczyszczeniem dysz i wnętrza umywalki. Dysze zraszające wyposażone są w sitka ochronne i kontrolery przepływu, które zapewniają delikatny strumień wody. Urządzenie do przemywania oczu wyposażone jest w mocowania do montażu wraz z prysznicem ratunkowym na zbiorniku 114 litrowym.

Znak informacyjny zgodny z ISO 3864-1. Biało-zielone pasy.

Kompaktowa konstrukcja zapewnia łatwe przechowywanie, gdy urządzenie nie jest używane. Rama ze stali nierdzewnej i duże pneumatyczne opony pozwalają na manewrowanie urządzeniem przez jedną osobę. Szerokość kół jest regulowana. Jeśli będzie konieczność transportowania urządzenia na większe odległości, można je dodatkowo wyposażyć w ramę do mocowania na standardowym haku samochodowym.

Uwaga! Urządzenie przeznaczone jako pierwsza pomoc przedmedyczna z krótkim czasem spłukiwania w przypadku użycia prysznica ratunkowego. Przeznaczone do użytku w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia stacjonarnego natrysku ratunkowego. W celu zapewnienia kompleksowej pierwszej pomocy poszkodowanym powinno zostać uzupełnione o inne urządzenia dekontaminacyjne. 

Wejście wody: złączka ½”

Ciśnienie: 2 – 6 bar

Przepływ wody: prysznic 76 l/min, urządzenie do przemywania oczu 11,4 l/min

 

Odporność na temperatury otoczenia w zakresie -10 do +35 stopni C.

W temperaturze -5°C (23°F) woda osiąga temperaturę zamarzania po 24 godzinach.

W temperaturze -10°C (14°F) woda osiąga temperaturę zamarzania po 12 godzinach.

 

Inne dostępne opcje:

  • model STD-40K - urządzenie w wersji podstawowej
  • model STD-H-40K - urządzenie w wersji do -20°C 

 

Wyposażenie dodatkowe:

  • urządzenie do przemywania oczu i twarzy (oczomyjka w zamykanej misie) STD-45G
  • rama do przewożenia prysznica na haku pojazdu 

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl